Katlanır Cam Balkon

Cam balkon sistemleri günümüzde evlerin dekorasyon ve tasarımlarında vazgeçilmez unsur haline gelmiş durumdadır. Hem estetik bir görünüm sağlayan ve hem de etkin bir yaşam alanı kullanımı sağlayan cam balkon sistemlerinin diğer bir önemli avantajı da konforlu bir kullanım alanı meydana getirmesidir.
 
Bir evin iç dizayn ve dekorasyonu kadar dışarıdan bakıldığında sergilediği estetik yapı da önemlidir. İşte cam balkon tasarımları; yaşam alanlarının dış görünümleri için mükemmel bir estetik unsur olarak ön plana çıkmaktadır.
 
Cam Balkon Modelleri
 
Cam balkon sistemleri; standart cam balkon tasarımları ve kayar katlanır cam balkon tasarımları olmak üzere iki ana model üzerine geliştirilmektedir. Yeni nesil ev tasarımlarında tercih edilen kayar katlanır balkon modelleri estetik ve ergonomi kavramlarını birleştiren tasarımlarla üretilmektedir.
 
Katlanır sistemle üretilen cam balkon modellerinin standart tasarımlı cam balkon modellerinden üstünlükleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Dört mevsim kullanılabilecek ekstra yaşam alanı ortaya çıkartır.
  • Katlanır sistem sayesinde dilediğiniz alanı açık bırakıp dilediğiniz alanı kapatma imkânı sunar.
  • Ekstra yalıtım sistemleri ile yaz aylarında serinliğin kış aylarında ise sıcak havanın cam balkon ile kapatılmış mekândan uzaklaşmasını engeller.
  • Isı yalıtımı ile birlikte ses yalıtımı da sağlayarak dış ortamda meydana gelen gürültü ve diğer seslerin sizi rahatsız etmesini engeller.
  • Pratik ve hızlı bir temizlik ile zaman kaybetmeden temizlenir.


Katlanır Cam Balkonların Kullanım Alanları
 
Katlanır cam balkonlar diğer cam balkon modellerine göre daha fazla kullanım alanına hitap etmektedir. Evlerde her tür ve yapıdaki balkonlarda yüzde yüz uyum sağlayan cam balkon sistemleri aynı zamanda cafe ve restoranlar için de kullanışlı dekorasyon unsurlarıdır.
 
Bu çözümlerin yanı sıra aynı zamanda teras ve kış bahçelerinin tasarımlarında da uyumlu modelleri ile ön plana çıkan katlanır cam balkonlar maliyet açısından da diğer cam balkon modellerinden avantajlı bir konumda yer alır.
 
Cam Balkon Sistemlerinde Kalite
 
Argem Home; ev dekorasyon ve tasarımlarında kalitenin öncüsü olan bir firma olarak katlanır cam balkonların üretim ve satışlarını gerçekleştirmektedir. Üretilen cam balkon modelleri ile evlerden işyerlerine kadar her türlü yaşam alanı için profesyonel hizmet sunulmaktadır.