Giyotin Cam Balkon

Tüm cam balkon modelleri içerisinde farklı bir tasarıma sahip olan giyotin tasarımlı cam balkon sistemleri; yeni nesil cam balkon modelleri olarak da adlandırılmaktadır. Giyotin tasarımlı cam balkon sistemleri adını giyotin isimli kesme aletinin tasarımından almaktadır. Diğer cam balkon modelleri sağdan sola veya soldan sağa doğru bir açılım sistemine sahip iken giyotin tasarımlı cam balkon sistemlerinde yukarıdan aşağıya doğru bir açılım sistemi tercih edilmektedir.
 
Giyotin Tasarımlı Cam Balkon Sistemlerinin Genel Özellikleri

  • Yeni nesil pencere tasarımları ile balkon ve teras gibi açık alanların dekorasyonu için uygundur.
  • Giyotin cam balkon tasarımları; aynı zamanda kış bahçeleri için de diğer cam balkon modellerine kıyasla daha fazla uyumluluk sergilemektedir.
  • Uzaktan kumandalı açma ve kapama sistemi tercih edilebilen tek cam balkon modelidir.
  • Giyotin sistemli cam balkon modellerinde; hareket eden sistem unsurları görüş alanını bozmayacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Giyotin cam balkonlara ihtiyaç ve talep doğrultusunda yağmur ve rüzgâr sensörleri eklenebilir. Giyotin tasarımlı cam balkon modelleri aynı zamanda zaman ayarlı olarak da üretilebilmektedir.
  • Standart olarak 3.5 m X 3.5 m'lik bir alan için tasarlanan giyotin sistemli cam balkon modelleri; daha büyük alanların (teras, kış bahçesi vb.) çevrilmesinde alanın boyutuna göre çelik mil kullanılarak üretilebilmektedir.
  • Renk seçiminde geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir.

 
Giyotin Tasarımlı Cam Balkon Sistemlerinin Avantajları
 
Giyotin tasarımlı cam balkon sistemlerinin dikkat çeken en büyük avantajı; pratik kullanım ile estetik görünümü maksimum seviyede buluşturan cam balkon modelleri olmalarıdır. Uzaktan kumanda sistemine sahip olmaları, oturduğunuz yerden kalkmadan ve neredeyse hiç emek harcamadan açma ve kapama işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanır.
 
Aynı zamanda; zaman ayarlı sistemle de üretilebilen giyotin tasarımlı cam balkon modelleri yaşlılar, çocuklar ve engelliler için yaşam kalitesini artıran bir farklılık meydana getirmektedir. Geniş renk yelpazesi ile her alana uygun renklerde üretilebilen giyotin cam balkonlar; mekânların iç ve dış görünümünde 0 uyumluluk sağlar.
 
Kalite İle Tanışın, Asla Vazgeçemeyeceksiniz
 
Giyotin tasarımlı cam balkon sistemlerinin üretimlerinde farklı ve özgün tasarımlar sunan Argem Home, yaşam alanlarınızı en iyi şekilde dekore edebilmeniz için kaliteli çözümler sunmaktadır.