Askılı Cam Balkon

Modern tasarımların cam balkon modellerine uyarlanması sonucunda geliştirilen askı sistemli cam balkon modelleri; sahip oldukları pratik açma ve kapama sistemi sayesinde cam balkonlara yeni bir boyut kazandırmıştır. Geniş ve ferah bir tarza sahip yaşam alanları için en uygun çözüm olan askı sistemli cam balkon ürünleri gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.
 
Teknik Özellikleri
 
Diğer cam balkon modellerine göre farklı bir yapıda üretilen askılı cam balkon sistemlerinin teknik özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

  • Tamamen üstten askılı olarak imal edilmektedir.
  • Tüm yük sistemin üst kısmında yer alan askı sistemi sayesinde eşit bir dağılım sağlanarak taşınmaktadır.
  • Standart olarak 10 mm cam kalınlığı ile imal edilmektedir. Ancak müşteri taleplerine doğrultusunda farklı cam kalınlıkları için de uyumludur.
  • Estetik görünüme etki etmeyen ve kötü görünümü engelleyen silikon ve vidalar kullanılarak monte edilmektedir.
  • Askılı balkon sisteminde yer alan her bir cam bölmesinin ayrı ayrı kilit sistemi bulunmaktadır.


Kullanım Alanları
 
Askı sistemli cam balkon ürünleri; diğer cam balkon alanlarına kıyasla daha geniş mekânlar için tasarlanmıştır. Büyük vitrinlere sahip dükkânlar, iki veya üç katlı olan villalar ve yazlıklarda tercih edilen askı sistemli cam balkon modelleri; geniş camlı yaşam alanları için önemli derecede kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yaşam alanlarınıza lüks ve etkileyici bir görünüm kazandıran askı sistemli cam balkonlar; müstakil yapıların ilk sırada gelen dekorasyon elemanları arasında yer alır.
 
Askı Sistemli Cam Balkonların Avantajları
 
Askı sistemli cam balkon ürünleri geniş ölçülü camekân alanlarda diğer cam balkon modellerine göre pratik bir kullanım sağlar. Camların ayrı ve bağımsız bölmeleri hem açma kapama hem de temizlik işlemlerinde kolaylık sunar. Tüm yükün üst askı sistemi ile taşınması zeminde dengeli bir baskı oluşmasını sağlayarak yıpranmaların önüne geçer. Askılı cam sisteminde yer alan her bir birimin bağımsız kilitleri olması nedeniyle farklı kullanım tarzları yaratmanıza imkân tanır.
 
Kaliteden Vazgeçemeyenlerin Tercihi
 
Yaşam alanı dekorasyonlarını kalite ile buluşturan Argem Home, benzersiz ve yenilikçi askılı sistem cam balkon ürünlerini sizler için üretmektedir. Yapılan arge çalışmaları ile cam balkon sistemlerinde verimlilik sürekli olarak artırılmaktadır.